Młodzik Radom Gospodarze

MłodzikSeniorzy

Utworzono:

05.09.2018

Pucharową porażkę ponieśli dzisiaj nasi seniorzy. Podopieczni trenera Łukasza Glisty mogli jednak schodzić boiska z podniesionymi głowami. Nasz zespół nie przestraszył się czołowej drużyny ligi okręgowej i dzielnie walczył do samego końca. Oczywiście to goście z Warki przeważali i stwarzali dużo sytuacji bramkowych. Jednak Młodzik dobrze się bronił i miał szczęście pod swoją bramką. Kiedy nadarzyła się sytuacja gospodarze wyprowadzali kontrataki. W pierwszej połowie byli bliscy pokonania bramkarza gości po dwóch stałych fragmentach gry. Do przerwy kibice nie zobaczyli goli. Po przerwie gra wyglądała podobnie, z tym, że Młodzik częściej i groźniej się odgryzał. Zawodnik z Warki nie wykorzystał w drugiej odsłonie rzutu karnego, który obronił nasz bramkarz. Pierwsza bramka padła dopiero niecały kwadrans przed końcem, a 10 minut później goście ustalili wynik spotkania i to oni zagrają w kolejnej rundzie. Już w najbliższą niedzielę seniorzy zakończą swój maraton (mecze weekend-środa) spotkaniem z Mogielanką Mogielnica.

MŁODZIK RADOM - KS Warka 0-2 (0-0)

76`, 86`

Skład: K. Lutek (83` J. Kapka), D. Kamionka, D. Kalita, P. Ciba, F. Janik, K. Pionka (80` Alan Wójcik), M. Hajduk, M. Molga, R. Jopek (80` D. Wielgus), Ł. Glista (60` Albert Wójcik), A. Kacprowicz (80` J. Gliński)