Bardzo udana inauguracja

Iłżanka Kazanów 1-5 KS Warka

Fantastycznie rozpoczynamy sezon pokonując ,aż 5-1 drużynę z Kazanowa! Bohaterem meczu został bezsprzecznie nasz kapitan Bartek Jałocha, zdobywca trzech bramek. Pozostałe dwie bramki zdobyli Wojtulewicz oraz Ziętek. Jedyny gol dla gospodarzy padł po uderzeniu Dębskiego.

Skład : Bekas, Kupiec, Witan, Ogonowski, Szydło, Ziętek, Jałocha, Woźniak, Ząbkowski, Czubaj, Wojtulewicz.

Zmiany: Pacholski za Ziętka, Budziński za Szydłę, Ścisłowski za Woźniaka i Witkowski za Wojtulewicza. Ponadto na ławce rezerwowych był także, Putkiewicz oraz Kacprzak.

Strzelcy bramek: Jałocha x3, Wojtulewicz, Ziętek

Zwycięstwo w Kazanowie zapewniło nam 2 miejsce w tabeli po 1 kolejce. Za tydzień zainaugurujemy sezon na własnym stadionie w meczu z KS-em Potworów. Już dziś zapraszam na stadion w sobotę o 14.00.

Informujemy również, że od tego sezonu asystentem trenera Kupca będzie Grzegorz Szydło.