Nowi zawodnicy w KS Warka

W ostatnich dniach do KS-u dołączyło trzech nowych zawodników. Na zdjęciu od lewej : Łukasz Ogonowski (ostatnio Mazowsze Grójec), Wiktor Czubaj (ostatnio Legion Głowaczów) oraz wychowanek naszego klubu Paweł Pacholski (ostatnio MKS Piaseczno). Witamy w klubie i życzymy samych sukcesów!

Niestety nasz zespół opuścili : Anatolij Titunin, który nie wrócił z Ukrainy, Marcin Sztobryn oraz Daniel Ciupiński dołączyli do Energii Kozienice, Piotr Budziński wyjechał za granicę, a Jakub Kumoch wrócił do Broni Radom. Całej piątce dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej karierze.

Mateusz Kulawik