Okazałe zwycięstwo

W niedzielę o 17.00 na stadionie w Warce nasz zespół podejmował rezerwy Radomiaka Radom. Piłkarze z Warki bardzo udanie rozpoczęli sezon na własnym stadionie. Po 3 bramkach Jałochy i po jednej Kościanka,M.Rokity,Chmielewskiego,Jankiewicza oraz po bramce samobójczej Warczanie pokonali rywali aż 8:2(5:1). Dzięki temu KS Warka po 2 kolejkach znajduje się na dobrym 4 miejscu z 4 punktami. Drużynę KS-u wyprzedzają zespoły LKS Promna, KS Potworów oraz Powiślanka Lipsko, które zgromadziły komplet punktów. Następny mecz już w najbliższą środę w Orońsku z Oronką, która po 2 kolejkach ma na koncie punkcik. Gratulacje dla piłkarzy za dobry występ i miejmy nadzieję,że w środę dopiszemy kolejne 3 pkt do naszego dorobku.