Orzeł ostatnim sparingpartnerem

W sobotę o godzinie 11.00 w Wierzbicy KS rozpocznie swój ostatni mecz towarzyski przed startem nowego sezonu. Rywalem wareckiego zespołu będzie dobrze znany nam z IV ligowych zmagań Orzeł Wierzbica. Sobotni mecz to ostatnia szansa dla zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności trenerowi i wywalczenie sobie miejsca w pierwszym składzie na początku rozgrywek. Mamy nadzieję, że ostatni sparing nie zakończy się dla nas jak dwa poprzednie i uda się sprawic niespodziankę w spotkaniu z IV-ligowcem.