Remis na inaugurację

Inauguracja nowego sezonu ligowego dla KS Warka miała miejsce w niedzielę w Garbatce-Letnisko. Nasz zespół wyszedł na mecz w składzie: Przepiórka,Szydło,Baduła,Witan,M.Rokita,Jankiewicz,Chmielewski,Ząbkowski,Filipek,Jałocha,Kościanek.

Wynik meczu otworzył w 20 minucie Patryk Kościanek, była to jedyna bramka w tej części gry. Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla KS Warka, w 49 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Patryk Kościanek, tym razem skutecznie wykonując rzut karny. Następny gol był niestety autorstwa Grzybowskiego z Plonu, lecz chwilę pózniej odzyskaliśmy dwubramkowe prowadzenie po strzale Damiana Filipka. Niewiele czasu minęło, a Plon złapał z nami kontakt po samobójczym golu jednego z naszych zawodników. W końcówce, dokładnie w doliczonym czasie gry w naszym polu karnym faulował bramkarz Piotr Przepiórka, a jedenastkę pewnie wykorzystał Mateusz Kocyk.

Po meczu pozostaje niedosyt, gdyż 3 punkty uciekły w ostatnim momencie. Był to jednak dopiero pierwszy mecz ligowy, więc nie ma co się smucić, jedziemy dalej!

Plon Garbatka-Letnisko 3:3(0:1) KS Warka

Grzybowski,samobójcza,Kocyk- 2xKościanek,Filipek

Wyniki 1 kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej:

Iłżanka Kazanów 0-3LKS Promna

KS Potworów 3-0Jodła Jedlnia-Letnisko