zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
1:3
Iskra Gózd
Energia II Kozienice
1:2
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
2:2
KP Stanisławice
Gracja Tczów
9:2
Megawat Świerże Górne
Królewscy Jedlnia
1:4
Oronka Orońsko
Plon Garbatka-Letnisko
0:4
Gryf Policzna
KS Chomentów
0:3
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
5:0
KS Chomentów
Gracja Tczów
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
KP Stanisławice
4:1
Zorza Kowala
Megawat Świerże Górne
2:4
Iskra Gózd
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:4
Energia II Kozienice
Gryf Policzna
0:3
Królewscy Jedlnia
Gryfia Mirów
1:4
Akcja Jastrzębia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
3:2
Megawat Świerże Górne
Zorza Kowala
2:6
Gryfia Mirów
KS Chomentów
1:2
Gryf Policzna
Iskra Gózd
3:4
KP Stanisławice
Energia II Kozienice
1:4
Oronka Orońsko
Królewscy Jedlnia
3:1
Gracja Tczów
Akcja Jastrzębia
2:3
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:4
Królewscy Jedlnia
Gracja Tczów
5:1
KS Chomentów
Gryf Policzna
3:3
Energia II Kozienice
Gryfia Mirów
2:3
Iskra Gózd
Megawat Świerże Górne
1:5
KP Stanisławice
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
5:0
Zorza Kowala
Oronka Orońsko
5:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
0:8
Oronka Orońsko
KS Chomentów
3:2
Plon Garbatka-Letnisko
KP Stanisławice
5:2
Gryfia Mirów
Iskra Gózd
2:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Energia II Kozienice
1:0
Gracja Tczów
Królewscy Jedlnia
3:2
Megawat Świerże Górne
Akcja Jastrzębia
2:3
Gryf Policzna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:3
Energia II Kozienice
Oronka Orońsko
4:1
Iskra Gózd
Gryf Policzna
3:2
Zorza Kowala
Megawat Świerże Górne
2:3
Gryfia Mirów
Królewscy Jedlnia
1:2
KS Chomentów
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:4
KP Stanisławice
Gracja Tczów
1:2
Akcja Jastrzębia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
1:2
Gracja Tczów
KS Chomentów
2:1
Megawat Świerże Górne
KP Stanisławice
0:2
Oronka Orońsko
Iskra Gózd
1:0
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
3:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Energia II Kozienice
5:0
Królewscy Jedlnia
Akcja Jastrzębia
0:1
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Zorza Kowala
Oronka Orońsko
1:0
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
2:1
Iskra Gózd
KS Chomentów
1:2
Energia II Kozienice
Gryf Policzna
4:2
KP Stanisławice
Megawat Świerże Górne
2:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Królewscy Jedlnia
0:4
Akcja Jastrzębia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:0
Królewscy Jedlnia
KP Stanisławice
1:5
Gracja Tczów
Iskra Gózd
2:3
Plon Garbatka-Letnisko
Gryfia Mirów
1:6
Gryf Policzna
Energia II Kozienice
4:1
Megawat Świerże Górne
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:3
Oronka Orońsko
Akcja Jastrzębia
0:3
KS Chomentów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:0
KP Stanisławice
Gracja Tczów
8:1
Gryfia Mirów
KS Chomentów
2:0
Zorza Kowala
Gryf Policzna
5:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Megawat Świerże Górne
1:1
Oronka Orońsko
Królewscy Jedlnia
5:3
Iskra Gózd
Energia II Kozienice
10:0
Akcja Jastrzębia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:1
Gryf Policzna
Zorza Kowala
3:1
Energia II Kozienice
KP Stanisławice
0:2
Królewscy Jedlnia
Iskra Gózd
1:2
KS Chomentów
Gryfia Mirów
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
2:2
Gracja Tczów
Akcja Jastrzębia
2:3
Megawat Świerże Górne
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Gracja Tczów
2:1
Oronka Orońsko
KS Chomentów
3:2
KP Stanisławice
Megawat Świerże Górne
3:4
Gryf Policzna
Energia II Kozienice
3:1
Iskra Gózd
Królewscy Jedlnia
3:4
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
5:1
Zorza Kowala
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Zorza Kowala
4:0
Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna
1:1
Gracja Tczów
KP Stanisławice
4:4
Energia II Kozienice
Gryfia Mirów
1:2
KS Chomentów
Iskra Gózd
3:0
Akcja Jastrzębia
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
4:2
Królewscy Jedlnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
0:0
Królewscy Jedlnia
Gryf Policzna
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
3:0
Zorza Kowala
Gryfia Mirów
2:1
Energia II Kozienice
Megawat Świerże Górne
0:1
Gracja Tczów
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
3:3
KS Chomentów
KP Stanisławice
2:2
Akcja Jastrzębia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
1:1
KP Stanisławice
Iskra Gózd
5:1
Megawat Świerże Górne
Plon Garbatka-Letnisko
0:3
Gracja Tczów
KS Chomentów
0:4
Oronka Orońsko
Energia II Kozienice
6:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Królewscy Jedlnia
1:2
Gryf Policzna
Akcja Jastrzębia
1:1
Gryfia Mirów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:1
Energia II Kozienice
Gracja Tczów
1:1
Królewscy Jedlnia
Gryf Policzna
2:0
KS Chomentów
KP Stanisławice
1:3
Iskra Gózd
Gryfia Mirów
1:3
Zorza Kowala
Megawat Świerże Górne
1:4
Plon Garbatka-Letnisko
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
2:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
2:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
KS Chomentów
0:3
Gracja Tczów
KP Stanisławice
4:4
Megawat Świerże Górne
Iskra Gózd
2:1
Gryfia Mirów
Energia II Kozienice
1:2
Gryf Policzna
Królewscy Jedlnia
4:2
Plon Garbatka-Letnisko
Akcja Jastrzębia
1:2
Oronka Orońsko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:5
KS Chomentów
Zorza Kowala
0:2
Oronka Orońsko
Gracja Tczów
3:0
Energia II Kozienice
Gryfia Mirów
1:0
KP Stanisławice
Megawat Świerże Górne
0:3
Królewscy Jedlnia
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
0:5
Iskra Gózd
Gryf Policzna
5:2
Akcja Jastrzębia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:3
Królewscy Jedlnia
KP Stanisławice
2:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Iskra Gózd
0:2
Oronka Orońsko
Gryfia Mirów
2:3
Megawat Świerże Górne
Energia II Kozienice
2:2
Plon Garbatka-Letnisko
Akcja Jastrzębia
1:6
Gracja Tczów
Zorza Kowala
1:5
Gryf Policzna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:0
KP Stanisławice
Gracja Tczów
4:0
Zorza Kowala
Megawat Świerże Górne
6:2
KS Chomentów
Królewscy Jedlnia
5:1
Energia II Kozienice
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
4:4
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
5:0
Iskra Gózd
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
3:1
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
1:5
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
0:3*
Oronka Orońsko
Energia II Kozienice
0:2
KS Chomentów
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
3:1
Megawat Świerże Górne
KP Stanisławice
2:2
Gryf Policzna
Akcja Jastrzębia
1:2
Królewscy Jedlnia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
3:0
Iskra Gózd
Oronka Orońsko
3:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Gracja Tczów
6:0
KP Stanisławice
Megawat Świerże Górne
3:2
Energia II Kozienice
Królewscy Jedlnia
2:0
Zorza Kowala
KS Chomentów
3:2
Akcja Jastrzębia
Gryf Policzna
8:1
Gryfia Mirów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
8:1
Megawat Świerże Górne
Zorza Kowala
2:4
KS Chomentów
KP Stanisławice
3:2
Plon Garbatka-Letnisko
Iskra Gózd
0:3
Królewscy Jedlnia
Gryfia Mirów
1:7
Gracja Tczów
Akcja Jastrzębia
2:3
Energia II Kozienice
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:3
Gryf Policzna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
5:5
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
6:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
KS Chomentów
3:0
Iskra Gózd
Energia II Kozienice
2:2
Zorza Kowala
Królewscy Jedlnia
4:4
KP Stanisławice
Gryf Policzna
2:0
Oronka Orońsko
Megawat Świerże Górne
2:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
2:4
Gracja Tczów
KP Stanisławice
2:4
KS Chomentów
Iskra Gózd
1:2
Energia II Kozienice
Gryfia Mirów
1:4
Królewscy Jedlnia
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:4
Plon Garbatka-Letnisko
Gryf Policzna
1:0
Megawat Świerże Górne
Zorza Kowala
4:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
Oronka Orońsko
KS Chomentów
7:5
Gryfia Mirów
Megawat Świerże Górne
0:5
Zorza Kowala
Energia II Kozienice
3:0
KP Stanisławice
Królewscy Jedlnia
2:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Akcja Jastrzębia
2:1
Iskra Gózd
Gracja Tczów
4:1
Gryf Policzna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości