zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Stanisławice
4:2
Zawisza Sienno
KS Potworów
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:3
Powiślanka Lipsko
Proch Pionki
2:0
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
5:2
Wulkan Zakrzew
Radomiak II Radom
1:1
Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów
0:3
LKS Promna
Plon Garbatka-Letnisko
3:3
KS Warka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
1:2
KS Potworów
Legion Głowaczów
3:0
KP Stanisławice
Powiślanka Lipsko
2:0
Polonia Iłża
Wulkan Zakrzew
2:5
Plon Garbatka-Letnisko
Jodła Jedlnia-Letnisko
4:3
Proch Pionki
Zawisza Sienno
3:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
LKS Promna
6:1
Oronka Orońsko
KS Warka
8:2
Radomiak II Radom
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
7:1
Zawisza Sienno
Radomiak II Radom
3:2
Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka-Letnisko
3:1
Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko
1:2
KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:1
Legion Głowaczów
Proch Pionki
1:1
Iłżanka Kazanów
KS Potworów
2:2
LKS Promna
KP Stanisławice
0:5
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
6:0
Radomiak II Radom
Iłżanka Kazanów
1:2
KP Stanisławice
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zawisza Sienno
1:3
Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew
2:2
Oronka Orońsko
KS Potworów
0:2
Proch Pionki
LKS Promna
0:0
KS Warka
Legion Głowaczów
3:3
Polonia Iłża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:5
Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża
4:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Proch Pionki
2:2
LKS Promna
Radomiak II Radom
4:2
Zawisza Sienno
KP Stanisławice
3:1
KS Potworów
Oronka Orońsko
1:0
Powiślanka Lipsko
KS Warka
4:1
Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Legion Głowaczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
5:0
KP Stanisławice
Legion Głowaczów
3:2
Radomiak II Radom
KS Potworów
0:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
3:4
Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko
0:0
KS Warka
Jodła Jedlnia-Letnisko
5:1
Plon Garbatka-Letnisko
Zawisza Sienno
10:0
Oronka Orońsko
LKS Promna
4:2
Wulkan Zakrzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:3
KS Potworów
Oronka Orońsko
1:0
Legion Głowaczów
Wulkan Zakrzew
1:4
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
1:1
LKS Promna
Radomiak II Radom
3:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
1:0
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:0
Proch Pionki
KS Warka
6:2
Zawisza Sienno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
4:0
Radomiak II Radom
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:1
Oronka Orońsko
Legion Głowaczów
1:2
KS Warka
Zawisza Sienno
4:1
Wulkan Zakrzew
LKS Promna
5:2
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
0:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów
0:2
Plon Garbatka-Letnisko
Proch Pionki
2:3
Polonia Iłża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:2
Zawisza Sienno
Radomiak II Radom
2:1
KS Potworów
Plon Garbatka-Letnisko
0:2
Proch Pionki
Oronka Orońsko
0:2
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:2
LKS Promna
Wulkan Zakrzew
2:0
Legion Głowaczów
KS Warka
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Polonia Iłża
6:0
KP Stanisławice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
2:0
KS Warka
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Wulkan Zakrzew
Legion Głowaczów
2:2
Powiślanka Lipsko
Proch Pionki
4:0
Radomiak II Radom
LKS Promna
3:4
Zawisza Sienno
KP Stanisławice
2:3
Plon Garbatka-Letnisko
KS Potworów
3:0
Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:5
Polonia Iłża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:4
Proch Pionki
Wulkan Zakrzew
0:2
Iłżanka Kazanów
Radomiak II Radom
0:3
KP Stanisławice
Zawisza Sienno
4:2
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
2:1
LKS Promna
Powiślanka Lipsko
0:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Warka
1:0
KS Potworów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
0:3
KS Warka
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0*
Radomiak II Radom
KP Stanisławice
3:0
Oronka Orońsko
Polonia Iłża
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Iłżanka Kazanów
2:2
Powiślanka Lipsko
KS Potworów
3:0*
Wulkan Zakrzew
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Zawisza Sienno
LKS Promna
3:1
Legion Głowaczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
0:1
Polonia Iłża
Zawisza Sienno
3:3
Iłżanka Kazanów
Legion Głowaczów
5:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
LKS Promna
Oronka Orońsko
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Wulkan Zakrzew
1:4
Proch Pionki
KS Warka
5:1
KP Stanisławice
Powiślanka Lipsko
4:0
KS Potworów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
2:0
Powiślanka Lipsko
LKS Promna
2:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Polonia Iłża
2:0
Oronka Orońsko
Iłżanka Kazanów
3:4
Legion Głowaczów
Plon Garbatka-Letnisko
6:1
Radomiak II Radom
KP Stanisławice
1:0
Wulkan Zakrzew
KS Potworów
0:5
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:3
KS Warka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
0:2
LKS Promna
Zawisza Sienno
2:3
Proch Pionki
Legion Głowaczów
2:0
KS Potworów
Oronka Orońsko
5:2
Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew
2:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Warka
3:3
Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko
2:0
KP Stanisławice
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
Iłżanka Kazanów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
KS Potworów
Legion Głowaczów
2:0
Proch Pionki
Oronka Orońsko
3:5
Radomiak II Radom
Zawisza Sienno
4:0
KP Stanisławice
LKS Promna
3:1
Iłżanka Kazanów
KS Warka
6:2
Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew
1:4
Polonia Iłża
Powiślanka Lipsko
1:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:2
Powiślanka Lipsko
Radomiak II Radom
0:3
KS Warka
Proch Pionki
2:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Potworów
1:1
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:3
Zawisza Sienno
KP Stanisławice
0:4
Legion Głowaczów
Oronka Orońsko
1:2
LKS Promna
Plon Garbatka-Letnisko
3:0*
Wulkan Zakrzew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
2:0
Proch Pionki
LKS Promna
4:2
KS Potworów
Wulkan Zakrzew
0:3*
Radomiak II Radom
Legion Głowaczów
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zawisza Sienno
1:3
Polonia Iłża
Jodła Jedlnia-Letnisko
4:2
KP Stanisławice
KS Warka
3:1
Oronka Orońsko
Powiślanka Lipsko
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Radomiak II Radom
1:5
Powiślanka Lipsko
Polonia Iłża
4:1
Legion Głowaczów
Oronka Orońsko
3:0*
Wulkan Zakrzew
Plon Garbatka-Letnisko
3:1
Zawisza Sienno
KS Warka
0:3
LKS Promna
Proch Pionki
1:2
KS Potworów
KP Stanisławice
2:2
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
0:3*
KS Warka
Zawisza Sienno
1:3
Radomiak II Radom
KS Potworów
2:2
KP Stanisławice
Iłżanka Kazanów
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Legion Głowaczów
0:3
Plon Garbatka-Letnisko
LKS Promna
1:1
Proch Pionki
Powiślanka Lipsko
2:1
Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:0
Polonia Iłża
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
0:3*
LKS Promna
Polonia Iłża
0:3
Iłżanka Kazanów
KP Stanisławice
1:5
Proch Pionki
Radomiak II Radom
1:1
Legion Głowaczów
Plon Garbatka-Letnisko
1:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Oronka Orońsko
2:1
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
KS Potworów
KS Warka
1:0
Powiślanka Lipsko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:0*
Wulkan Zakrzew
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:3
Radomiak II Radom
Proch Pionki
2:4
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
0:0
Plon Garbatka-Letnisko
Legion Głowaczów
5:1
Oronka Orońsko
LKS Promna
3:0
KP Stanisławice
Zawisza Sienno
1:1
KS Warka
KS Potworów
1:0
Polonia Iłża
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
0:3*
Zawisza Sienno
Plon Garbatka-Letnisko
0:3
KS Potworów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:0
KP Stanisławice
Polonia Iłża
2:0
Proch Pionki
Radomiak II Radom
0:1
Iłżanka Kazanów
Powiślanka Lipsko
1:0
LKS Promna
Oronka Orońsko
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Warka
1:2
Legion Głowaczów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
2:0
Oronka Orońsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:1
KS Warka
Legion Głowaczów
3:0*
Wulkan Zakrzew
Proch Pionki
3:2
Plon Garbatka-Letnisko
Zawisza Sienno
0:7
Powiślanka Lipsko
LKS Promna
5:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów
4:0
Radomiak II Radom
KP Stanisławice
3:2
Polonia Iłża
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:1
Legion Głowaczów
Radomiak II Radom
1:3
Proch Pionki
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
KP Stanisławice
Oronka Orońsko
0:1
KS Potworów
Zawisza Sienno
6:1
LKS Promna
Wulkan Zakrzew
0:3*
Jodła Jedlnia-Letnisko
KS Warka
2:0
Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża
3:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
3:0*
Wulkan Zakrzew
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:1
Powiślanka Lipsko
Legion Głowaczów
3:0
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
Proch Pionki
2:2
Oronka Orońsko
KP Stanisławice
4:2
Radomiak II Radom
KS Potworów
0:0
KS Warka
LKS Promna
0:1
Polonia Iłża
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:0
Iłżanka Kazanów
Radomiak II Radom
0:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Legion Głowaczów
0:0
LKS Promna
Oronka Orońsko
3:3
KP Stanisławice
Zawisza Sienno
5:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Wulkan Zakrzew
0:3*
KS Potworów
KS Warka
4:0
Proch Pionki
Plon Garbatka-Letnisko
0:0
Polonia Iłża
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
1:1
Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:1
Legion Głowaczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:2
Oronka Orońsko
Proch Pionki
3:0*
Wulkan Zakrzew
LKS Promna
1:0
Plon Garbatka-Letnisko
KP Stanisławice
2:2
KS Warka
KS Potworów
0:2
Powiślanka Lipsko
Polonia Iłża
3:2
Radomiak II Radom
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
5:0
Proch Pionki
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:1
LKS Promna
Radomiak II Radom
3:1
Plon Garbatka-Letnisko
Legion Głowaczów
2:0
Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno
0:1
KS Potworów
Wulkan Zakrzew
0:3*
KP Stanisławice
KS Warka
5:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Oronka Orońsko
0:6
Polonia Iłża
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
7:0
Oronka Orońsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0*
Wulkan Zakrzew
Proch Pionki
5:2
Zawisza Sienno
LKS Promna
5:0
Radomiak II Radom
KP Stanisławice
1:4
Powiślanka Lipsko
KS Potworów
0:1
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
0:3
KS Warka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości