zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Stanisławice
0:6
Drogowiec Jedlińsk
Skaryszewianka Skaryszew
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:1
Proch Pionki
LKS Promna
2:0
KS Potworów
Mazowsze Grójec
1:2
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Powiślanka Lipsko
4:0
Iłżanka Kazanów
Zawisza Sienno
5:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:5
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
6:0
KP Stanisławice
KS Potworów
0:3
Mazowsze Grójec
Legion Głowaczów
2:4
Powiślanka Lipsko
Zwolenianka Zwoleń
1:1
LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk
0:1
Polonia Iłża
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki
2:0
Iłżanka Kazanów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
3:7
Legion Głowaczów
Zawisza Sienno
1:4
Drogowiec Jedlińsk
Mazowsze Grójec
4:1
Zwolenianka Zwoleń
KP Stanisławice
0:2
Proch Pionki
Polonia Iłża
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Powiślanka Lipsko
5:1
KS Potworów
LKS Promna
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew
4:0
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:3
Mazowsze Grójec
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
LKS Promna
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:2
Zawisza Sienno
Proch Pionki
2:1
Legion Głowaczów
Zwolenianka Zwoleń
1:3
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
1:8
Polonia Iłża
KS Potworów
1:1
Iłżanka Kazanów
Drogowiec Jedlińsk
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Iłżanka Kazanów
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
1:0
KS Potworów
Zawisza Sienno
2:1
KP Stanisławice
LKS Promna
3:1
Drogowiec Jedlińsk
Mazowsze Grójec
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew
2:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Polonia Iłża
1:1
Proch Pionki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3*
Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko
3:0*
Powiślanka Lipsko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
LKS Promna
Proch Pionki
2:0
KS Potworów
Zwolenianka Zwoleń
5:4
Legion Głowaczów
KP Stanisławice
0:4
Skaryszewianka Skaryszew
Drogowiec Jedlińsk
2:1
Mazowsze Grójec
Polonia Iłża
0:0
Zawisza Sienno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Iłżanka Kazanów
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Legion Głowaczów
0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zawisza Sienno
1:3
Proch Pionki
LKS Promna
3:0
KP Stanisławice
Mazowsze Grójec
3:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew
2:1
Polonia Iłża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:0
KS Potworów
Plon Garbatka-Letnisko
2:5
Legion Głowaczów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:5
Powiślanka Lipsko
Proch Pionki
0:0
Zwolenianka Zwoleń
Zawisza Sienno
4:4
Skaryszewianka Skaryszew
KP Stanisławice
2:2
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
1:2
Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża
1:2
LKS Promna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:0
KP Stanisławice
Iłżanka Kazanów
3:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Legion Głowaczów
1:0
Drogowiec Jedlińsk
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
LKS Promna
7:1
Zawisza Sienno
Skaryszewianka Skaryszew
1:1
Proch Pionki
KS Potworów
3:2
Plon Garbatka-Letnisko
Mazowsze Grójec
2:1
Polonia Iłża
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:0
Zwolenianka Zwoleń
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:8
Legion Głowaczów
Proch Pionki
2:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Zawisza Sienno
1:4
Mazowsze Grójec
KP Stanisławice
1:1
Iłżanka Kazanów
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk
5:0
KS Potworów
Polonia Iłża
2:2
Powiślanka Lipsko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:2
Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Plon Garbatka-Letnisko
Legion Głowaczów
4:2
KP Stanisławice
Zwolenianka Zwoleń
4:2
Drogowiec Jedlińsk
LKS Promna
1:1
Proch Pionki
Mazowsze Grójec
1:0
Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów
2:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
1:2
Polonia Iłża
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:4
Zwolenianka Zwoleń
Proch Pionki
0:0
Plon Garbatka-Letnisko
Zawisza Sienno
1:0
Iłżanka Kazanów
LKS Promna
0:2
Mazowsze Grójec
KP Stanisławice
0:2
KS Potworów
Skaryszewianka Skaryszew
1:2
Powiślanka Lipsko
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Polonia Iłża
2:0
Legion Głowaczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:0
LKS Promna
Iłżanka Kazanów
0:6
Skaryszewianka Skaryszew
Jodła Jedlnia-Letnisko
0:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Legion Głowaczów
1:0
Zawisza Sienno
Plon Garbatka-Letnisko
1:3
Drogowiec Jedlińsk
Zwolenianka Zwoleń
6:1
KP Stanisławice
Mazowsze Grójec
0:0
Proch Pionki
KS Potworów
0:6
Polonia Iłża
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
Proch Pionki
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Zawisza Sienno
1:2
KS Potworów
LKS Promna
2:1
Iłżanka Kazanów
Mazowsze Grójec
1:1
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew
4:1
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
2:0
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
2:3
Proch Pionki
Iłżanka Kazanów
2:2
Mazowsze Grójec
Legion Głowaczów
2:3
LKS Promna
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
KP Stanisławice
Zwolenianka Zwoleń
6:1
Zawisza Sienno
KS Potworów
2:1
Skaryszewianka Skaryszew
Drogowiec Jedlińsk
1:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:0
Polonia Iłża
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
0:2
Powiślanka Lipsko
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
Zawisza Sienno
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
Polonia Iłża
Zwolenianka Zwoleń
2:4
Skaryszewianka Skaryszew
KS Potworów
0:2
LKS Promna
Legion Głowaczów
3:1
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
2:0
KP Stanisławice
Proch Pionki
5:0
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:0
Drogowiec Jedlińsk
Powiślanka Lipsko
1:2
Legion Głowaczów
Iłżanka Kazanów
0:5
Proch Pionki
Zawisza Sienno
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
LKS Promna
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Mazowsze Grójec
2:2
KS Potworów
KP Stanisławice
3:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Skaryszewianka Skaryszew
0:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:2
LKS Promna
Legion Głowaczów
1:0
Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
Proch Pionki
0:0
KP Stanisławice
Zwolenianka Zwoleń
1:3
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
6:0
Zawisza Sienno
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:2
Polonia Iłża
KS Potworów
6:1
Powiślanka Lipsko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:2
KP Stanisławice
LKS Promna
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew
2:2
Drogowiec Jedlińsk
Mazowsze Grójec
1:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Iłżanka Kazanów
1:1
KS Potworów
Powiślanka Lipsko
1:0
Zwolenianka Zwoleń
Legion Głowaczów
1:1
Proch Pionki
Zawisza Sienno
1:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
0:4
Mazowsze Grójec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
Zwolenianka Zwoleń
4:0
Iłżanka Kazanów
KP Stanisławice
2:4
Zawisza Sienno
KS Potworów
6:0
Legion Głowaczów
Drogowiec Jedlińsk
2:0
LKS Promna
Jodła Jedlnia-Letnisko
4:2
Powiślanka Lipsko
Proch Pionki
3:3
Polonia Iłża
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
Iłżanka Kazanów
1:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Legion Głowaczów
0:1
Zwolenianka Zwoleń
LKS Promna
0:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Mazowsze Grójec
1:1
Drogowiec Jedlińsk
Skaryszewianka Skaryszew
3:0
KP Stanisławice
KS Potworów
0:1
Proch Pionki
Zawisza Sienno
2:6
Polonia Iłża
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
2:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Plon Garbatka-Letnisko
0:2
Iłżanka Kazanów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:0
Mazowsze Grójec
Proch Pionki
8:0
Zawisza Sienno
Zwolenianka Zwoleń
0:2
KS Potworów
KP Stanisławice
1:2
LKS Promna
Drogowiec Jedlińsk
1:3
Powiślanka Lipsko
Polonia Iłża
3:1
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślanka Lipsko
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Iłżanka Kazanów
1:0
Drogowiec Jedlińsk
Legion Głowaczów
3:0
Plon Garbatka-Letnisko
Zwolenianka Zwoleń
0:3
Proch Pionki
Mazowsze Grójec
1:0
KP Stanisławice
Skaryszewianka Skaryszew
5:1
Zawisza Sienno
KS Potworów
0:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
LKS Promna
1:4
Polonia Iłża
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:2
Zwolenianka Zwoleń
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
KS Potworów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0
Iłżanka Kazanów
Proch Pionki
2:1
Skaryszewianka Skaryszew
Zawisza Sienno
3:2
LKS Promna
KP Stanisławice
2:3
Powiślanka Lipsko
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Legion Głowaczów
Polonia Iłża
4:0
Mazowsze Grójec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
4:1
KP Stanisławice
Jodła Jedlnia-Letnisko
1:2
Proch Pionki
Legion Głowaczów
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Zwolenianka Zwoleń
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
LKS Promna
2:2
Skaryszewianka Skaryszew
Mazowsze Grójec
5:2
Zawisza Sienno
KS Potworów
0:4
Drogowiec Jedlińsk
Powiślanka Lipsko
1:1
Polonia Iłża
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:4
Iłżanka Kazanów
Plon Garbatka-Letnisko
1:3
Jodła Jedlnia-Letnisko
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
4:1
KS Potworów
Proch Pionki
4:0
LKS Promna
Zawisza Sienno
0:3
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
1:2
Legion Głowaczów
Skaryszewianka Skaryszew
4:1
Mazowsze Grójec
Drogowiec Jedlińsk
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
5:2
Zawisza Sienno
Jodła Jedlnia-Letnisko
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Plon Garbatka-Letnisko
0:7
Proch Pionki
Zwolenianka Zwoleń
2:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Mazowsze Grójec
0:4
LKS Promna
KS Potworów
4:2
KP Stanisławice
Powiślanka Lipsko
1:1
Skaryszewianka Skaryszew
Legion Głowaczów
4:2
Polonia Iłża
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:3
KS Potworów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Proch Pionki
2:2
Mazowsze Grójec
Zawisza Sienno
3:1
Legion Głowaczów
LKS Promna
1:1
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
1:1
Zwolenianka Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
Iłżanka Kazanów
Drogowiec Jedlińsk
3:2
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Iłżanka Kazanów
2:3
LKS Promna
Jodła Jedlnia-Letnisko
5:2
KP Stanisławice
Legion Głowaczów
3:0
Skaryszewianka Skaryszew
Plon Garbatka-Letnisko
2:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Potworów
8:1
Zawisza Sienno
Drogowiec Jedlińsk
2:2
Proch Pionki
Powiślanka Lipsko
0:0
Mazowsze Grójec
Zwolenianka Zwoleń
6:0
Polonia Iłża
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Zawisza Sienno
4:4
Zwolenianka Zwoleń
LKS Promna
5:2
Legion Głowaczów
Mazowsze Grójec
0:0
Iłżanka Kazanów
KP Stanisławice
2:1
Plon Garbatka-Letnisko
Skaryszewianka Skaryszew
1:0
KS Potworów
Polonia Iłża
0:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Proch Pionki
3:0
Powiślanka Lipsko
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij