zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Pauza
Pilica Białobrzegi
2:2
Młodzik Radom
KS Promna
7:2
Akcja Jastrzębia
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
3:0
Kraska Jasieniec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
2:1
KS Promna
Kraska Jasieniec
5:2
Pilica Białobrzegi
Akcja Jastrzębia
1:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:4
Kraska Jasieniec
KS Promna
Pauza
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Pilica Białobrzegi
2:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
2:1
Pilica Białobrzegi
KS Promna
4:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kraska Jasieniec
Pauza
Akcja Jastrzębia
0:7
Młodzik Radom
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Pauza
Pilica Białobrzegi
1:1
KS Promna
Kraska Jasieniec
1:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
Pauza
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
0:0
Kraska Jasieniec
KS Promna
2:2
Młodzik Radom
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Pilica Białobrzegi
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Białobrzegi
Pauza
Młodzik Radom
0:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kraska Jasieniec
2:2
KS Promna
Akcja Jastrzębia
0:4
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
2:1
Pilica Białobrzegi
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Pauza
Kraska Jasieniec
1:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Akcja Jastrzębia
1:2
KS Promna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
Pauza
KS Promna
3:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Pilica Białobrzegi
2:1
Kraska Jasieniec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
5:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
KS Promna
Pauza
Akcja Jastrzębia
2:1
Pilica Białobrzegi
Kraska Jasieniec
1:1
Młodzik Radom
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
2:2
KS Promna
Kraska Jasieniec
Pauza
Pilica Białobrzegi
0:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Młodzik Radom
4:2
Akcja Jastrzębia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Promna
4:1
Pilica Białobrzegi
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Pauza
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:3
Młodzik Radom
Akcja Jastrzębia
2:3
Kraska Jasieniec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
Pauza
Kraska Jasieniec
4:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Młodzik Radom
3:1
KS Promna
Pilica Białobrzegi
0:1
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Promna
0:1
Kraska Jasieniec
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
1:1
Młodzik Radom
Pilica Białobrzegi
Pauza
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
0:2
Akcja Jastrzębia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości