zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
4:2
Mogielanka Mogielnica
Proch Pionki
7:1
Energia Kozienice
Szydłowianka Szydłowiec
3:1
Blask Odrzywół
Powała Taczów
0:0
Młodzik Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
6:0
Oronka Orońsko
Blask Odrzywół
3:4
Mogielanka Mogielnica
Szydłowianka Szydłowiec
2:2
Proch Pionki
Energia Kozienice
4:1
Powała Taczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
1:1
Energia Kozienice
Proch Pionki
4:1
Blask Odrzywół
Mogielanka Mogielnica
1:2
Młodzik Radom
Powała Taczów
3:1
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
1:6
Młodzik Radom
Oronka Orońsko
1:3
Szydłowianka Szydłowiec
Proch Pionki
1:2
Powała Taczów
Energia Kozienice
5:2
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
5:2
Energia Kozienice
Oronka Orońsko
1:4
Proch Pionki
Mogielanka Mogielnica
1:4
Szydłowianka Szydłowiec
Powała Taczów
1:0
Blask Odrzywół
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
2:6
Energia Kozienice
Proch Pionki
8:1
Mogielanka Mogielnica
Szydłowianka Szydłowiec
0:4
Młodzik Radom
Powała Taczów
2:2
Oronka Orońsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
1:1
Proch Pionki
Oronka Orońsko
4:3
Blask Odrzywół
Mogielanka Mogielnica
0:2
Powała Taczów
Energia Kozienice
2:2
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
3:1
Powała Taczów
Blask Odrzywół
4:4
Szydłowianka Szydłowiec
Mogielanka Mogielnica
2:0
Oronka Orońsko
Energia Kozienice
1:3
Proch Pionki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Proch Pionki
2:4
Szydłowianka Szydłowiec
Powała Taczów
1:5
Energia Kozienice
Mogielanka Mogielnica
0:2
Blask Odrzywół
Oronka Orońsko
1:1
Młodzik Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
2:1
Proch Pionki
Szydłowianka Szydłowiec
5:3
Powała Taczów
Energia Kozienice
2:1
Oronka Orońsko
Młodzik Radom
4:1
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodzik Radom
5:2
Blask Odrzywół
Szydłowianka Szydłowiec
2:0
Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica
1:2
Energia Kozienice
Powała Taczów
4:1
Proch Pionki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Energia Kozienice
2:1
Młodzik Radom
Blask Odrzywół
2:4
Powała Taczów
Proch Pionki
2:3
Oronka Orońsko
Szydłowianka Szydłowiec
10:0
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
- : -
Powała Taczów
Mogielanka Mogielnica
3:2
Proch Pionki
Energia Kozienice
5:0
Blask Odrzywół
Młodzik Radom
5:2
Szydłowianka Szydłowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
- : -
Oronka Orońsko
Proch Pionki
- : -
Młodzik Radom
Szydłowianka Szydłowiec
- : -
Energia Kozienice
Powała Taczów
- : -
Mogielanka Mogielnica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości