zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
8:1
Chojniak Wieniawa
KS Błotnica
3:3   k. 4 : 2
KS Potworów
Kraska Jasieniec
2:1
Mazowsze Grójec
Wisła Solec
1:1   k. 7 : 8
Iłżanka Kazanów
SKS Potworów
1:7
Oronka Orońsko
GKS Jastrząb
0:4
Powiślanka Lipsko
Iskra Gózd
1:2
Akcja Jastrzębia
Proch Pionki
4:1
Jodła Jedlnia-Letnisko
Gryf Policzna
1:1   k. 3 : 4
KP Stanisławice
SMS Lipiny
0:3*
Powała Taczów
AS RADOMIAK
0:3
Plon Garbatka-Letnisko
GKS Stromiec
0:3*
TKKF Grójec
Sokół Sokolniki
2:3
Jaguar Wolanów
Hubal Chlewiska
2:6
Skaryszewianka Skaryszew
Wisła Chotcza
3:0*
Gryfia Mirów
Zorza Kowala
0:3*
Legion Głowaczów
Krępianka Rzeczniów
0:4
Polonia Iłża
Królewscy Jedlnia
2:5
Zwolenianka Zwoleń
GKS Belsk Duży
0:1
LKS Promna
MKS Wyśmierzyce
1:2
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
1:2
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Sokół Przytyk
0:3*
Drogowiec Jedlińsk
Iskra Zbrosza Duża
2:5
Zodiak Sucha
KS Chomentów
2:7
Zawisza Sienno
RR1910
0:3*
Gracja Tczów
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokolniki
Wolny los
Sadownik Błędów
Wolny los
Gracja Tczów
Wolny los
Proch Pionki
Wolny los
Zwolenianka Zwoleń
2:1
Iłżanka Kazanów
Wisła Chotcza
0:3
Powiślanka Lipsko
Zodiak Sucha
0:5
Zamłynie Radom
Akcja Jastrzębia
2:4
Drogowiec Jedlińsk
Kraska Jasieniec
2:8
KS Warka
KS Błotnica
4:3
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Skaryszewianka Skaryszew
4:2
Polonia Iłża
KP Stanisławice
1:0
Orzeł Wierzbica
Zawisza Sienno
4:2
Szydłowianka Szydłowiec
TKKF Grójec
3:0
LKS Promna
Legion Głowaczów
2:2   k. 3 : 2
Plon Garbatka-Letnisko
Powała Taczów
2:3
Oronka Orońsko
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
- : -
Zwolenianka Zwoleń
Oronka Orońsko
- : -
Proch Pionki
Zawisza Sienno
- : -
KS Warka
TKKF Grójec
- : -
Zamłynie Radom
Gracja Tczów
- : -
Powiślanka Lipsko
KP Stanisławice
- : -
Skaryszewianka Skaryszew
Sadownik Błędów
- : -
Drogowiec Jedlińsk
KS Błotnica
- : -
Sokół Sokolniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości