zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Megawat Świerże Górne
Pauza
Zorza Kowala
0:2
Iskra Gózd
Chojniak Wieniawa
2:4
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
2:10
Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom
8:2
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
2:1
Centrum Radom
Strażak Wielogóra
5:1
Gracja Tczów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaryszewianka Skaryszew
Pauza
Centrum Radom
2:2
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
6:2
Gryf Policzna
KS Chomentów
0:2
Chojniak Wieniawa
Iskra Gózd
3:2
Zamłynie Radom
Megawat Świerże Górne
1:1
Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
3:3
Strażak Wielogóra
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
Pauza
Zorza Kowala
0:1
Skaryszewianka Skaryszew
Chojniak Wieniawa
4:2
Iskra Gózd
Gryf Policzna
2:3
Akcja Jastrzębia
Gryfia Mirów
1:3
KS Chomentów
Zamłynie Radom
7:0
Megawat Świerże Górne
Strażak Wielogóra
4:2
Centrum Radom
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
Pauza
Centrum Radom
2:0
KS Chomentów
Gracja Tczów
3:2
Zorza Kowala
Iskra Gózd
4:1
Gryfia Mirów
Skaryszewianka Skaryszew
2:0
Zamłynie Radom
Megawat Świerże Górne
3:1
Chojniak Wieniawa
Strażak Wielogóra
7:3
Gryf Policzna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Strażak Wielogóra
Zorza Kowala
2:2
Akcja Jastrzębia
Chojniak Wieniawa
2:1
Skaryszewianka Skaryszew
KS Chomentów
3:0
Iskra Gózd
Gryf Policzna
3:4
Centrum Radom
Gryfia Mirów
6:1
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
4:2
Gracja Tczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
Pauza
Centrum Radom
3:2
Iskra Gózd
Gracja Tczów
2:1
Chojniak Wieniawa
Skaryszewianka Skaryszew
4:2
Gryfia Mirów
Megawat Świerże Górne
1:0
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
2:3
Zamłynie Radom
Strażak Wielogóra
3:0
Zorza Kowala
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Centrum Radom
Zorza Kowala
2:1
Gryf Policzna
Chojniak Wieniawa
4:4
Akcja Jastrzębia
KS Chomentów
1:4
Skaryszewianka Skaryszew
Iskra Gózd
6:0
Megawat Świerże Górne
Gryfia Mirów
4:2
Gracja Tczów
Zamłynie Radom
6:2
Strażak Wielogóra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zorza Kowala
Centrum Radom
0:2
Megawat Świerże Górne
Gracja Tczów
2:0
KS Chomentów
Gryf Policzna
3:3
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
4:0
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
2:3
Gryfia Mirów
Strażak Wielogóra
0:6
Chojniak Wieniawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
Pauza
Zorza Kowala
2:0
Centrum Radom
Chojniak Wieniawa
10:0
Gryf Policzna
KS Chomentów
1:3
Akcja Jastrzębia
Iskra Gózd
1:1
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
1:3
Strażak Wielogóra
Megawat Świerże Górne
0:3
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Chojniak Wieniawa
Centrum Radom
0:6
Skaryszewianka Skaryszew
Zorza Kowala
0:5
Zamłynie Radom
Gracja Tczów
3:0
Megawat Świerże Górne
Gryf Policzna
0:4
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
3:1
Iskra Gózd
Strażak Wielogóra
2:1
KS Chomentów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
Pauza
Chojniak Wieniawa
2:3
Zorza Kowala
KS Chomentów
3:0
Gryf Policzna
Iskra Gózd
3:4
Strażak Wielogóra
Skaryszewianka Skaryszew
2:0
Gracja Tczów
Zamłynie Radom
5:0
Centrum Radom
Megawat Świerże Górne
1:2
Akcja Jastrzębia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Chomentów
Centrum Radom
1:3
Gracja Tczów
Zorza Kowala
0:1
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
2:1
Iskra Gózd
Zamłynie Radom
4:2
Chojniak Wieniawa
Akcja Jastrzębia
1:6
Skaryszewianka Skaryszew
Strażak Wielogóra
4:3
Megawat Świerże Górne
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
Pauza
Chojniak Wieniawa
3:0
Centrum Radom
Gracja Tczów
4:1
Akcja Jastrzębia
KS Chomentów
1:0
Zorza Kowala
Gryfia Mirów
0:4
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
2:0
Strażak Wielogóra
Megawat Świerże Górne
1:4
Gryf Policzna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Megawat Świerże Górne
Pauza
KS Chomentów
0:8
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
3:1
Gryf Policzna
Centrum Radom
2:1
Akcja Jastrzębia
Iskra Gózd
0:0
Zorza Kowala
Gracja Tczów
7:0
Strażak Wielogóra
Gryfia Mirów
1:1
Chojniak Wieniawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skaryszewianka Skaryszew
Pauza
Zorza Kowala
4:4
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
0:0
Iskra Gózd
Chojniak Wieniawa
1:1
KS Chomentów
Gryf Policzna
0:1
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
1:3
Centrum Radom
Strażak Wielogóra
1:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
Pauza
Centrum Radom
4:1
Strażak Wielogóra
Zorza Kowala
0:1
Skaryszewianka Skaryszew
KS Chomentów
5:0
Gryfia Mirów
Iskra Gózd
1:2
Chojniak Wieniawa
Megawat Świerże Górne
1:7
Zamłynie Radom
Akcja Jastrzębia
2:4
Gryf Policzna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
Pauza
Zorza Kowala
1:5
Gracja Tczów
Chojniak Wieniawa
1:0
Megawat Świerże Górne
KS Chomentów
2:0
Centrum Radom
Gryf Policzna
3:2
Strażak Wielogóra
Gryfia Mirów
0:2
Iskra Gózd
Zamłynie Radom
0:2
Skaryszewianka Skaryszew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Wielogóra
Pauza
Iskra Gózd
0:1
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
1:6
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
3:2
Zorza Kowala
Centrum Radom
3:1
Gryf Policzna
Gracja Tczów
2:1
Zamłynie Radom
Skaryszewianka Skaryszew
3:2
Chojniak Wieniawa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
Pauza
Zorza Kowala
4:2
Strażak Wielogóra
Chojniak Wieniawa
1:1
Gracja Tczów
KS Chomentów
3:0
Megawat Świerże Górne
Iskra Gózd
3:2
Centrum Radom
Gryfia Mirów
1:4
Skaryszewianka Skaryszew
Zamłynie Radom
5:1
Akcja Jastrzębia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
Pauza
Gracja Tczów
2:1
Gryfia Mirów
Gryf Policzna
1:4
Zorza Kowala
Skaryszewianka Skaryszew
3:0
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
2:1
Iskra Gózd
Akcja Jastrzębia
0:1
Chojniak Wieniawa
Strażak Wielogóra
1:4
Zamłynie Radom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
Pauza
Chojniak Wieniawa
8:1
Strażak Wielogóra
KS Chomentów
1:1
Gracja Tczów
Iskra Gózd
1:4
Skaryszewianka Skaryszew
Gryfia Mirów
5:2
Akcja Jastrzębia
Zamłynie Radom
10:1
Gryf Policzna
Megawat Świerże Górne
4:0
Centrum Radom
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
Pauza
Centrum Radom
3:0
Zorza Kowala
Gracja Tczów
1:0
Iskra Gózd
Gryf Policzna
4:1
Chojniak Wieniawa
Skaryszewianka Skaryszew
8:0
Megawat Świerże Górne
Akcja Jastrzębia
1:2
KS Chomentów
Strażak Wielogóra
2:1
Gryfia Mirów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniak Wieniawa
Pauza
KS Chomentów
5:1
Strażak Wielogóra
Iskra Gózd
1:1
Akcja Jastrzębia
Gryfia Mirów
2:2
Gryf Policzna
Skaryszewianka Skaryszew
10:0
Centrum Radom
Zamłynie Radom
8:0
Zorza Kowala
Megawat Świerże Górne
3:2
Gracja Tczów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
Pauza
Centrum Radom
2:3
Zamłynie Radom
Gracja Tczów
1:3
Skaryszewianka Skaryszew
Gryf Policzna
1:2
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
3:3
Megawat Świerże Górne
Strażak Wielogóra
1:4
Iskra Gózd
Zorza Kowala
0:0
Chojniak Wieniawa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
Pauza
Chojniak Wieniawa
1:5
Zamłynie Radom
Gracja Tczów
2:2
Centrum Radom
Iskra Gózd
1:2
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
4:0
Zorza Kowala
Skaryszewianka Skaryszew
3:0
Akcja Jastrzębia
Megawat Świerże Górne
3:0
Strażak Wielogóra
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Gózd
Pauza
Centrum Radom
6:1
Chojniak Wieniawa
Zorza Kowala
0:4
KS Chomentów
Gryf Policzna
7:2
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
6:0
Gryfia Mirów
Akcja Jastrzębia
3:3
Gracja Tczów
Strażak Wielogóra
0:3
Skaryszewianka Skaryszew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości