zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
2:1
Sadownik Błędów
GKS Jastrząb
2:2
Kraska Jasieniec
RuszCovia Borkowice
4:3
Zodiak Sucha
TKFF Grójec
4:1
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
2:0
Powała Taczów
KS Błotnica
1:1
Sokół Przytyk
Jaguar Wolanów
1:5
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
6:3
Orzeł Gielniów
Sokół Przytyk
2:0
Jaguar Wolanów
Kraska Jasieniec
4:1
RuszCovia Borkowice
Drogowiec Jedlińsk
2:1
TKFF Grójec
Zodiak Sucha
2:0
Mogielanka Mogielnica
Powała Taczów
2:2
KS Błotnica
SKS Potworów
2:1
GKS Jastrząb
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
2:4
Zodiak Sucha
RuszCovia Borkowice
0:1
SKS Potworów
TKFF Grójec
4:0
Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica
4:2
Kraska Jasieniec
Jaguar Wolanów
1:4
Powała Taczów
GKS Jastrząb
1:3
Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
2:1
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
5:3
KS Błotnica
GKS Jastrząb
0:1
RuszCovia Borkowice
Powała Taczów
1:5
TKFF Grójec
SKS Potworów
0:5
Mogielanka Mogielnica
Zodiak Sucha
2:1
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
2:1
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
4:1
Kraska Jasieniec
RuszCovia Borkowice
4:3
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
3:2
GKS Jastrząb
KS Błotnica
2:0
SKS Potworów
Orzeł Gielniów
5:3
Powała Taczów
Drogowiec Jedlińsk
7:2
Sokół Przytyk
TKFF Grójec
2:2
Zodiak Sucha
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrząb
1:5
KS Błotnica
Powała Taczów
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Zodiak Sucha
2:0
Orzeł Gielniów
RuszCovia Borkowice
2:2
Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów
1:2
Sokół Przytyk
SKS Potworów
1:1
Jaguar Wolanów
Kraska Jasieniec
3:1
TKFF Grójec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Błotnica
8:1
RuszCovia Borkowice
Jaguar Wolanów
4:0
GKS Jastrząb
Sokół Przytyk
0:2
Powała Taczów
TKFF Grójec
7:0
SKS Potworów
Mogielanka Mogielnica
1:6
Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów
3:1
Kraska Jasieniec
Drogowiec Jedlińsk
1:2
Zodiak Sucha
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
2:5
Drogowiec Jedlińsk
RuszCovia Borkowice
2:4
Jaguar Wolanów
GKS Jastrząb
1:7
TKFF Grójec
SKS Potworów
4:0
Orzeł Gielniów
Zodiak Sucha
5:2
Sokół Przytyk
Mogielanka Mogielnica
0:0
KS Błotnica
Sadownik Błędów
3:1
Powała Taczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
1:2
Mogielanka Mogielnica
TKFF Grójec
7:2
RuszCovia Borkowice
Sokół Przytyk
1:2
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
0:4
Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów
3:1
GKS Jastrząb
Powała Taczów
0:2
Zodiak Sucha
Drogowiec Jedlińsk
1:1
SKS Potworów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Potworów
1:3
Sokół Przytyk
GKS Jastrząb
2:7
Drogowiec Jedlińsk
RuszCovia Borkowice
2:7
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
1:3
TKFF Grójec
Sadownik Błędów
3:0
Zodiak Sucha
KS Błotnica
3:1
Jaguar Wolanów
Kraska Jasieniec
7:1
Powała Taczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
2:3
Sadownik Błędów
TKFF Grójec
7:1
KS Błotnica
Sokół Przytyk
3:0
GKS Jastrząb
Orzeł Gielniów
6:1
Mogielanka Mogielnica
Drogowiec Jedlińsk
6:0
RuszCovia Borkowice
Powała Taczów
3:0
SKS Potworów
Zodiak Sucha
2:0
Kraska Jasieniec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
0:7
Sokół Przytyk
Jaguar Wolanów
1:3
TKFF Grójec
GKS Jastrząb
2:2
Powała Taczów
SKS Potworów
1:0
Zodiak Sucha
Sadownik Błędów
1:3
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
5:2
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
1:2
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zodiak Sucha
4:1
GKS Jastrząb
Orzeł Gielniów
5:2
Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk
2:0
Mogielanka Mogielnica
Powała Taczów
0:1
RuszCovia Borkowice
TKFF Grójec
4:0
Sadownik Błędów
Drogowiec Jedlińsk
9:1
KS Błotnica
Kraska Jasieniec
7:0
SKS Potworów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kraska Jasieniec
4:2
GKS Jastrząb
Powała Taczów
2:2
Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk
3:1
KS Błotnica
Orzeł Gielniów
0:3
TKFF Grójec
Drogowiec Jedlińsk
2:0
Jaguar Wolanów
Zodiak Sucha
5:2
RuszCovia Borkowice
Sadownik Błędów
2:0
SKS Potworów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
0:4
Sokół Przytyk
TKFF Grójec
3:2
Drogowiec Jedlińsk
GKS Jastrząb
0:1
SKS Potworów
RuszCovia Borkowice
4:1
Kraska Jasieniec
KS Błotnica
2:0
Powała Taczów
Orzeł Gielniów
3:1
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
0:6
Zodiak Sucha
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytyk
1:2
TKFF Grójec
Zodiak Sucha
4:1
KS Błotnica
Powała Taczów
3:0
Jaguar Wolanów
Kraska Jasieniec
3:0
Mogielanka Mogielnica
Drogowiec Jedlińsk
4:2
Orzeł Gielniów
SKS Potworów
1:3
RuszCovia Borkowice
Sadownik Błędów
3:1
GKS Jastrząb
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
6:1
GKS Jastrząb
Jaguar Wolanów
2:3
Zodiak Sucha
TKFF Grójec
3:2
Powała Taczów
Mogielanka Mogielnica
2:0
SKS Potworów
KS Błotnica
0:1
Kraska Jasieniec
Orzeł Gielniów
1:1
Sokół Przytyk
Drogowiec Jedlińsk
3:0
Sadownik Błędów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrząb
3:4
Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk
0:2
Drogowiec Jedlińsk
Sadownik Błędów
2:1
RuszCovia Borkowice
Kraska Jasieniec
8:3
Jaguar Wolanów
Powała Taczów
5:1
Orzeł Gielniów
SKS Potworów
2:6
KS Błotnica
Zodiak Sucha
1:1
TKFF Grójec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
2:0
SKS Potworów
Sokół Przytyk
0:1
Sadownik Błędów
Drogowiec Jedlińsk
5:2
Powała Taczów
KS Błotnica
1:2
GKS Jastrząb
Orzeł Gielniów
1:1
Zodiak Sucha
TKFF Grójec
1:1
Kraska Jasieniec
Mogielanka Mogielnica
2:0
RuszCovia Borkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
3:2
KS Błotnica
GKS Jastrząb
4:3
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
1:0
Mogielanka Mogielnica
Kraska Jasieniec
8:5
Orzeł Gielniów
Powała Taczów
0:3
Sokół Przytyk
SKS Potworów
2:6
TKFF Grójec
Zodiak Sucha
0:1
Drogowiec Jedlińsk
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
0:1
RuszCovia Borkowice
TKFF Grójec
7:0
GKS Jastrząb
Sokół Przytyk
2:3
Zodiak Sucha
KS Błotnica
2:2
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Gielniów
1:1
SKS Potworów
Drogowiec Jedlińsk
2:1
Kraska Jasieniec
Powała Taczów
1:3
Sadownik Błędów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Błędów
1:1
KS Błotnica
RuszCovia Borkowice
1:3
TKFF Grójec
Mogielanka Mogielnica
0:3
Jaguar Wolanów
GKS Jastrząb
7:5
Orzeł Gielniów
Kraska Jasieniec
2:1
Sokół Przytyk
SKS Potworów
1:7
Drogowiec Jedlińsk
Zodiak Sucha
2:1
Powała Taczów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
1:0
KS Błotnica
TKFF Grójec
8:1
Mogielanka Mogielnica
Sokół Przytyk
4:1
SKS Potworów
Orzeł Gielniów
6:0
RuszCovia Borkowice
Drogowiec Jedlińsk
3:0
GKS Jastrząb
Powała Taczów
3:1
Kraska Jasieniec
Zodiak Sucha
0:5
Sadownik Błędów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
RuszCovia Borkowice
1:5
Drogowiec Jedlińsk
Mogielanka Mogielnica
2:2
Orzeł Gielniów
GKS Jastrząb
1:1
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
3:1
Jaguar Wolanów
KS Błotnica
2:1
TKFF Grójec
Kraska Jasieniec
1:2
Zodiak Sucha
SKS Potworów
3:2
Powała Taczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
TKFF Grójec
7:1
Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk
0:2
RuszCovia Borkowice
Orzeł Gielniów
6:5
KS Błotnica
Drogowiec Jedlińsk
8:0
Mogielanka Mogielnica
Kraska Jasieniec
2:1
Sadownik Błędów
Powała Taczów
6:0
GKS Jastrząb
Zodiak Sucha
9:1
SKS Potworów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Wolanów
2:2
Orzeł Gielniów
GKS Jastrząb
2:3
Zodiak Sucha
RuszCovia Borkowice
- : -
Powała Taczów
Mogielanka Mogielnica
- : -
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
- : -
TKFF Grójec
KS Błotnica
- : -
Drogowiec Jedlińsk
SKS Potworów
- : -
Kraska Jasieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości