zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:4
Królewscy Płock
Zamłynie Radom
5:0
DAF Płońsk
Warszawska Akademia Piłkarska
4:3
Żbik Nasielsk
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:4
GKS Orlęta Baboszewo
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
1:0
GKS Tygrys Huta Mińska
GKS Orlęta Baboszewo
7:2
Pogoń Siedlce
Zamłynie Radom
4:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
DAF Płońsk
6:0
Żbik Nasielsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
Warszawska Akademia Piłkarska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:4
Zamłynie Radom
GKS Tygrys Huta Mińska
3:0
GKS Orlęta Baboszewo
Warszawska Akademia Piłkarska
1:4
Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
3:0
DAF Płońsk
Żbik Nasielsk
1:2
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
3:0
Żbik Nasielsk
Zamłynie Radom
1:2
GKS Tygrys Huta Mińska
GKS Orlęta Baboszewo
2:0
Warszawska Akademia Piłkarska
DAF Płońsk
3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
13:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
2:3
DAF Płońsk
GKS Tygrys Huta Mińska
2:0
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Żbik Nasielsk
0:2
GKS Orlęta Baboszewo
Warszawska Akademia Piłkarska
0:3
Zamłynie Radom
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:4
Królewscy Płock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
0:7
GKS Tygrys Huta Mińska
Zamłynie Radom
4:0
Żbik Nasielsk
DAF Płońsk
2:3
Królewscy Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:1
GKS Orlęta Baboszewo
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
5:0
Warszawska Akademia Piłkarska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
2:0
GKS Orlęta Baboszewo
Żbik Nasielsk
1:4
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
1:0
Zamłynie Radom
GKS Tygrys Huta Mińska
2:1
DAF Płońsk
Warszawska Akademia Piłkarska
2:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
8:1
Królewscy Płock
Pogoń Siedlce
2:9
Żbik Nasielsk
DAF Płońsk
0:0
GKS Orlęta Baboszewo
GKS Tygrys Huta Mińska
5:1
Warszawska Akademia Piłkarska
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
1:3
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
14:0
Pogoń Siedlce
Warszawska Akademia Piłkarska
2:2
DAF Płońsk
GKS Orlęta Baboszewo
2:1
Zamłynie Radom
Żbik Nasielsk
0:3
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Królewscy Płock
15:0
Pogoń Siedlce
Żbik Nasielsk
1:3
Warszawska Akademia Piłkarska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
0:0
GKS Tygrys Huta Mińska
DAF Płońsk
1:3
Zamłynie Radom
GKS Orlęta Baboszewo
1:1
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Tygrys Huta Mińska
1:0
Królewscy Płock
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
0:2
Zamłynie Radom
Warszawska Akademia Piłkarska
1:1
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Żbik Nasielsk
1:3
DAF Płońsk
GKS Orlęta Baboszewo
11:0
Pogoń Siedlce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
- : -
Pogoń Siedlce
Królewscy Płock
- : -
Warszawska Akademia Piłkarska
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- : -
Żbik Nasielsk
DAF Płońsk
- : -
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
GKS Orlęta Baboszewo
- : -
GKS Tygrys Huta Mińska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Siedlce
- : -
Mazovia Grodzisk Mazowiecki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka
- : -
DAF Płońsk
GKS Tygrys Huta Mińska
- : -
Zamłynie Radom
Żbik Nasielsk
- : -
Królewscy Płock
Warszawska Akademia Piłkarska
- : -
GKS Orlęta Baboszewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości