zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża
3:1
Legion II Głowaczów
Blask Odrzywół
6:1
Wulkan Zakrzew
GKS Stromiec
1:4
LZS Magnuszew
GPSZ Głuchów
0:1
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
2:4
Zorza Klwów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
GKS Stromiec
Legion II Głowaczów
3:2
Blask Odrzywół
GKS Belsk Duży
5:3
Wulkan Zakrzew
Tęcza Augustów
3:1
KS Lesznowola
Zorza Klwów
2:3
Iskra Zbrosza Duża
LZS Magnuszew
2:2
GPSZ Głuchów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
GKS Stromiec
1:2
GKS Belsk Duży
Wulkan Zakrzew
2:0
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
1:2
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
0:4
LZS Magnuszew
Blask Odrzywół
10:1
Zorza Klwów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
Legion II Głowaczów
5:1
GKS Belsk Duży
GPSZ Głuchów
1:5
GKS Stromiec
Tęcza Augustów
1:0
Blask Odrzywół
Zorza Klwów
2:4
Wulkan Zakrzew
LZS Magnuszew
2:3
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
Legion II Głowaczów
3:0*
Zorza Klwów
GPSZ Głuchów
0:3
GKS Belsk Duży
Wulkan Zakrzew
2:3
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
2:2
GKS Stromiec
Blask Odrzywół
2:0
LZS Magnuszew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
GPSZ Głuchów
2:1
KS Lesznowola
LZS Magnuszew
5:0
Wulkan Zakrzew
GKS Stromiec
1:1
Iskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów
2:1
Legion II Głowaczów
Zorza Klwów
2:3
GKS Belsk Duży
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
Pauza
KS Lesznowola
0:1
GKS Belsk Duży
Legion II Głowaczów
1:2
LZS Magnuszew
Zorza Klwów
0:4
Tęcza Augustów
Iskra Zbrosza Duża
6:2
GPSZ Głuchów
Blask Odrzywół
2:1
GKS Stromiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Głowaczów
Pauza
GKS Belsk Duży
5:0
Tęcza Augustów
GKS Stromiec
4:1
Wulkan Zakrzew
LZS Magnuszew
3:2
Zorza Klwów
GPSZ Głuchów
1:3
Blask Odrzywół
KS Lesznowola
3:2
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
Legion II Głowaczów
3:1
GKS Stromiec
Wulkan Zakrzew
5:0
GPSZ Głuchów
Iskra Zbrosza Duża
2:1
GKS Belsk Duży
Tęcza Augustów
0:2
LZS Magnuszew
Blask Odrzywół
4:2
KS Lesznowola
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
GKS Stromiec
5:0
Zorza Klwów
Iskra Zbrosza Duża
1:3
Blask Odrzywół
GPSZ Głuchów
1:12
Legion II Głowaczów
KS Lesznowola
1:5
Wulkan Zakrzew
GKS Belsk Duży
1:1
LZS Magnuszew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Magnuszew
Pauza
Wulkan Zakrzew
5:2
Iskra Zbrosza Duża
Zorza Klwów
8:1
GPSZ Głuchów
Legion II Głowaczów
3:1
KS Lesznowola
Tęcza Augustów
2:3
GKS Stromiec
Blask Odrzywół
5:1
GKS Belsk Duży
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Belsk Duży
Pauza
Wulkan Zakrzew
0:0
Blask Odrzywół
Legion II Głowaczów
8:0
Iskra Zbrosza Duża
Zorza Klwów
5:4
KS Lesznowola
LZS Magnuszew
3:2
GKS Stromiec
Tęcza Augustów
3:2
GPSZ Głuchów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Stromiec
Pauza
GPSZ Głuchów
0:3
LZS Magnuszew
Blask Odrzywół
2:1
Legion II Głowaczów
Wulkan Zakrzew
2:4
GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża
2:1
Zorza Klwów
KS Lesznowola
3:0
Tęcza Augustów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GPSZ Głuchów
Pauza
Legion II Głowaczów
5:1
Wulkan Zakrzew
Tęcza Augustów
3:3
Iskra Zbrosza Duża
GKS Belsk Duży
7:1
GKS Stromiec
Zorza Klwów
1:1
Blask Odrzywół
LZS Magnuszew
6:2
KS Lesznowola
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Lesznowola
Pauza
Blask Odrzywół
3:1
Tęcza Augustów
Wulkan Zakrzew
2:1
Zorza Klwów
GKS Belsk Duży
0:0
Legion II Głowaczów
Iskra Zbrosza Duża
3:4
LZS Magnuszew
GPSZ Głuchów
0:0
GKS Stromiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Zbrosza Duża
Pauza
Tęcza Augustów
3:4
Wulkan Zakrzew
GKS Stromiec
2:2
KS Lesznowola
Zorza Klwów
0:5
Legion II Głowaczów
LZS Magnuszew
4:0
Blask Odrzywół
GKS Belsk Duży
2:1
GPSZ Głuchów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Blask Odrzywół
Pauza
Legion II Głowaczów
1:0
Tęcza Augustów
Wulkan Zakrzew
1:3
LZS Magnuszew
Iskra Zbrosza Duża
2:0
GKS Stromiec
GKS Belsk Duży
0:1
Zorza Klwów
KS Lesznowola
0:1
GPSZ Głuchów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wulkan Zakrzew
Pauza
GKS Belsk Duży
4:3
KS Lesznowola
GKS Stromiec
2:6
Blask Odrzywół
GPSZ Głuchów
2:0
Iskra Zbrosza Duża
LZS Magnuszew
4:1
Legion II Głowaczów
Tęcza Augustów
1:1
Zorza Klwów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion II Głowaczów
Pauza
Tęcza Augustów
3:4
GKS Belsk Duży
Blask Odrzywół
0:0
GPSZ Głuchów
Wulkan Zakrzew
8:1
GKS Stromiec
Iskra Zbrosza Duża
3:2
KS Lesznowola
Zorza Klwów
1:0
LZS Magnuszew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Klwów
Pauza
GKS Belsk Duży
5:0
Iskra Zbrosza Duża
LZS Magnuszew
5:1
Tęcza Augustów
KS Lesznowola
1:2
Blask Odrzywół
GKS Stromiec
0:0
Legion II Głowaczów
GPSZ Głuchów
5:1
Wulkan Zakrzew
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Augustów
Pauza
Wulkan Zakrzew
3:6
KS Lesznowola
GPSZ Głuchów
4:3
Legion II Głowaczów
Zorza Klwów
7:2
GKS Stromiec
LZS Magnuszew
5:2
GKS Belsk Duży
Blask Odrzywół
1:4
Iskra Zbrosza Duża
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Magnuszew
Pauza
GPSZ Głuchów
1:2
Zorza Klwów
KS Lesznowola
1:2
Legion II Głowaczów
GKS Belsk Duży
2:1
Blask Odrzywół
Iskra Zbrosza Duża
3:5
Wulkan Zakrzew
GKS Stromiec
1:2
Tęcza Augustów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij