zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazur Karczew
0:2
GLKS Nadarzyn
Zorza Kowala
5:2
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Ursus Warszawa
3:0
Polonia Iłża
Dolcan Ząbki
5:2
Centrum Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:3
Zorza Kowala
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
2:2
Mazur Karczew
GLKS Nadarzyn
2:0
Ursus Warszawa
Centrum Radom
5:0
Polonia Iłża
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
1:3
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Mazur Karczew
4:1
Dolcan Ząbki
Zorza Kowala
2:3
Centrum Radom
Polonia Iłża
0:3
GLKS Nadarzyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
1:3
Ursus Warszawa
Centrum Radom
3:3
GLKS Nadarzyn
Zorza Kowala
1:4
Mazur Karczew
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
11:1
Polonia Iłża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:0
Zorza Kowala
Mazur Karczew
3:2
Centrum Radom
GLKS Nadarzyn
1:1
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Polonia Iłża
1:2
Dolcan Ząbki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:4
GLKS Nadarzyn
Centrum Radom
1:4
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Mazur Karczew
0:1
Ursus Warszawa
Zorza Kowala
4:1
Polonia Iłża
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:3
Mazur Karczew
Ursus Warszawa
10:0
Centrum Radom
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
1:2
Dolcan Ząbki
GLKS Nadarzyn
2:1
Zorza Kowala
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:4
Ursus Warszawa
Centrum Radom
0:2
Dolcan Ząbki
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
7:2
Zorza Kowala
GLKS Nadarzyn
0:3
Mazur Karczew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
3:5
GLKS Nadarzyn
Mazur Karczew
2:1
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Zorza Kowala
1:3
Dolcan Ząbki
Polonia Iłża
3:0*
Centrum Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
2:3
Mazur Karczew
Centrum Radom
2:3
Zorza Kowala
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
0:3
Ursus Warszawa
GLKS Nadarzyn
9:0
Polonia Iłża
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
0:3
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Ursus Warszawa
3:2
Dolcan Ząbki
Mazur Karczew
3:0*
Zorza Kowala
GLKS Nadarzyn
4:0
Centrum Radom
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
0:0
Mazur Karczew
Zorza Kowala
0:1
Ursus Warszawa
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
2:1
GLKS Nadarzyn
Dolcan Ząbki
3:0*
Polonia Iłża
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:5
Zorza Kowala
Ursus Warszawa
2:2
Mazur Karczew
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
3:0
Centrum Radom
GLKS Nadarzyn
2:0
Dolcan Ząbki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolcan Ząbki
3:4
MOSiR II Mińsk Mazowiecki
Centrum Radom
3:0*
Ursus Warszawa
Zorza Kowala
2:3
GLKS Nadarzyn
Mazur Karczew
3:0*
Polonia Iłża
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij