Druga sparingowa porażka

Proch Pionki 3:1 KS Warka

Mariusz Borzęcki 18, Łukasz Kołodziej 72, Adrian Mazur 86 - Wojciech Kupiec 66

Skład : Bekas - Szydło, Kupiec, Ogonowski, Madej - Ząbkowski, Pacholski, Jałocha, W.Nowocień - Ziętek, Wojtulewicz oraz Witkowski, Jabłoniec, Woźniak, Ścisłowski

Niestety tak jak w poprzednim sparingu z Energią Kozienice warecki zespół przegrał w Pionkach 3:1. Na boisku pojawili się nowi zawodnicy, ale jedyną bramkę dla KS-u zdobył najbardziej doświadczony grający trener naszego zespołu Wojciech Kupiec. Proch pokazał, że awans do IV ligi nie był przypadkiem i postawił wareckim zawodnikom bardzo trudne warunki. W sobotę w Wierzbicy KS rozegra ostatni sparing przed zbliżającym się meczem I rundy Zyko-Dróg Pucharu Polski. Miejmy nadzieję,że z każdym następnym meczem gra będzie wyglądała coraz lepiej i nadchodzący sezon okaże się dla nas bardzo udany.

Fot:https://www.facebook.com/Proch-Pionki-102351189844221/?fref=ts