Zapowiedz 17 kolejki

Po kilku miesiącach przerwy powraca Campeon.pl Liga Okręgowa. Nasz zespół zagra w Radomiu z rezerwami Radomiaka i celuje oczywiście w zwycięstwo. Poza meczem w Radomiu odbędzie się jeszcze 7 ciekawych spotkań. Oto komplet par i krótka zapowiedz tego, co czeka nas w najbliższy weekend:

Radomiak II Radom : KS Warka

Warecka drużyna jedzie do Radomia i każdy wynik inny niż zwycięstwo naszej drużyny będzie dużą niespodzianką. Mecz w sobotę o godzinie 15.00.

Legion Głowaczów : KP Stanisławice

Ciekawy mecz odbędzie się w Głowaczowie pomiędzy sąsiadami w ligowej tabeli, faworytem wydaje się być Legion.

Oronka Orońsko : LKS Promna

Zdecydowanym faworytem meczu jest zespół z Promnej, ale w Orońsku już nie raz faworyzowane zespoły traciły punkty.

Plon Garbatka-Letnisko : Wulkan Zakrzew

Wulkan boryka się z dużymi problemami, więc teoretycznie zespół z Garbatki czeka łatwe zadanie.

Polonia Iłża : Powiślanka Lipsko

Chyba najciekawszy mecz tej kolejki. Nasz główny rywal w walce o awans podejmie ósmą w tabeli Powiślankę.Emocji z pewnością nie zabraknie.

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą : Zawisza Sienno

Mecz dwóch drużyn, które mają teoretycznie szanse na awans do IV ligi, ale nie wymienia się ich w gronie głównych kandydatów. Zwycięzca tego meczu na pewno przybliży się do czołówki i włączy się do walki o czołowe miejsca.

Proch Pionki : Jodła Jedlnia-Letnisko

Trudno w tym meczu wskazać zdecydowanego faworyta, zapowiada się ciekawy i wyrównany mecz.

KS Potworów : Iłżanka Kazanów

Mecz zespołów z dolnej części tabeli, które nie mogą być jeszcze pewne utrzymania, więc walki na pewno nie zabraknie.

Kolejka zapowiada się interesująco, a my liczymy na zwycięstwo KS-u w Radomiu i dobry początek rundy rewanżowej.