Radomiak II pokonany, KS Warka liderem

Radomiak II pokonany, KS Warka liderem

W sobotę o godzinie 15.00 w Radomiu nasi piłkarze rozegrali pierwszy ligowy mecz po przerwie zimowej.Przeciwnikiem zespołu z Warki były nieobliczalne rezerwy Radomiaka Radom.

Wynik meczu otworzył w 41 minucie Sebastian Ząbkowski, a zwycięstwo przypieczętował w 65 i 67 minucie nowy obrońca sprowadzony z Mazowsza Grójec Maciej Joczys. Mimo wyniku 3:0 trzeba przyznać, że gospodarze dość wysoko zawiesili poprzeczkę i nie był to łatwy mecz dla KS-u.

Oto wypowiedz trenera KS Warka Zbigniewa Osińskiego podsumowująca mecz:

"Od pierwszych minut zespół zdobył bardzo dużą przewagę w posiadaniu piłki, mnóstwo przechwytów mieli środkowi pomocnicy Chmielewski, Matyśkiewicz. Zdobycie pierwszej bramki przez Ząbkowskiego było kwestią czasu. Bardzo dobrze zaprezentowali się Nasi nowi zawodnicy Maciej Joczys zdobywca dwóch goli, Igor Mińkowski i Arkadiusz Przybysz. Po przerwie drużyna dominowała na boisku i zdobyła kolejne bramki. Cieszy dobra postawa w pierwszej po przerwie zimowej kolejce, zawsze jest to pewna niewiadoma".

Radomiak II Radom 0:3 KS Warka

Bramki: Sebastian Ząbkowski 41min, Maciej Joczys 65 i 67 min

W rozgrywanym niemal równocześnie meczu w Iłży dotychczasowy lider zremisował z Powiślanką Lipsko 2:2 , co oznacza, że to nasz zespół wskoczył na fotel lidera.

Kolejny mecz drużyna z Warki rozegra w niedzielę o godzinie 15.00 w Warce z Oronką Orońsko. Już dziś zapraszam wszystkich na mecz, emocji z pewnością nie zabraknie.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości