Oronka pokonana, lider nadal w Warce

W niedzielę 29 marca o godzinie 15.00 odbył się pierwszy mecz w Warce w tym roku. Nasz zespół podejmował 15 w tabeli Oronkę Orońsko. Pierwsze minuty meczu nie zachwyciły, oba zespoły popełniały wiele błędów i nie stworzyły żadnej sytuacji bramkowej. Sytuacja zmieniła się w 19 minucie, gdy po świetnym wykopie Piotra Przepiórki Bartek Jałocha po sporym zamieszaniu trafił do siatki, wyprowadzając KS na prowadzenie. Wydawało się, że po strzeleniu pierwszej bramki padną kolejne, lecz do przerwy utrzymał się wynik 1-0. Druga połowa, również nie należała do najlepszych, ale w 63 minucie po kapitalnym strzale zza 16 metrów Dawid Jankiewicz zdobył bramkę na 2-0 , a następnie w 84 minucie ten sam zawodnik wykorzystał sytuację sam na sam i odebrał gościom szanse na choćby punkt. Ostatnie minuty to wymiana ciosów, w której lepsza okazała się Oronka, gdyż w 90 minucie zdołała zdobyć honorową bramkę. Końcowy wynik 3-1 cieszy, ale na pewno można było zagrać lepiej.

KS Warka 3:1 Oronka Orońsko

Bramki: Jałocha, 2x Jankiewicz - Faliński

Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Warki utrzymała pozycję lidera, ale przed nią arcyważny mecz z Promną, który odbędzie się już w sobotę o godzinie 11:00 w Warce. Serdecznie zapraszam na sobotni mecz oraz na każdy następny.