Kilka słów po meczu w Żyrardowie

Kilka słów po meczu w Żyrardowie

KS Warka czuje satysfakcję

Piłkarze KS Warka odnieśli w miniony weekend ważne zwycięstwo w meczu z Żyrardowianką. Pokonali rywala 2:0 i mogli cieszyć się z upragnionego kompletu punktów. Nie ma wątpliwości, na taką wygraną zespół musiał czekać bardzo długo. Jest satysfakcja i wiara, że można skutecznie pokonywać kolejnych przeciwników. W konfrontacji z Żyrardowianką KS nastawił się na solidną obronę. Wyprowadzał kontry, co było niezwykle istotne. Nasza drużyna zdobyła Żyrardów, strzelając dwa gole. Już na początku rundy wiosennej ma na swoim koncie cztery „oczka”. Ogromnej radości nie ukrywa prezes KS, Stanisław Sowiński. - Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani i zadowoleni - cieszy się Sowiński. Nasz rozmówca przekonuje, że piłkarze z Warki zagrali skutecznie. Zasługują oni na spore słowa uznania, a zwłaszcza napastnik, Daniel Ciupiński. Doświadczony zawodnik pokonał bramkarza gospodarzy uderzeniem z dalszej odległości. - Ten gol, to niesamowita sprawa - mówi Sowiński. Radości ze zwycięstwa w Żyrardowie nie ukrywa trener KS Warka, Wojciech Kupiec. Jego podopieczni starali się jak tylko mogli, żeby zaskoczyć Żyrardowiankę. Zdaniem szkoleniowca zespół zagrał na dobrym poziomie. - Podczas sobotniej konfrontacji wyprowadzaliśmy groźne kontry. Do przerwy po jednej z takich akcji, w polu karnym został sfaulowany Bartłomiej Jałocha - podkreśla Kupiec. Doskonale wie, że takie zwycięstwo podziała jeszcze bardziej pozytywnie na jego zawodników. Oni zdają sobie sprawę z tego, że są na najlepszej drodze, żeby odegrać znaczącą rolę podczas wiosennych zmagań. - Już pierwszy punkt zdobyty w Szydłowcu dodał mojej drużynie wiary. Wszyscy też czekaliśmy na zwycięstwo w meczu z Żyrardowianką - przyznaje Kupiec. KS Warka jest bardzo ambitnym zespołem. Chce on do końca walczyć o „oczka” i pokazać sporą siłę. Należy wierzyć w utrzymanie i starać się zrealizować wszystkie założenia. Wydaje się, że podczas rundy wiosennej wiele może się jeszcze wydarzyć. Nasza drużyna jest dobrej myśli.

Autor: Marcin Kaźmierski

Fot. : http://zyrardowianka.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości