Zapowiedz meczu z Victorią

Zapowiedz meczu z Victorią

Po zwycięstwo do Sulejówka

Już w najbliższą sobotę piłkarze KS Warka rozegrają kolejny ligowy mecz. Na wyjeździe zmierzą się z Victorią Sulejówek. Czy podopieczni trenera Wojciecha Kupca zdobędą komplet punktów? Wydaje się, że ogromne emocje są gwarantowane.

Nie ma wątpliwości, to gospodarze sobotniej konfrontacji są faworytem do zwycięstwa. Zajmują znacznie wyższe miejsce w ligowej tabeli. Zmagania są ciekawe, a KS Warka nie stoi na straconej pozycji. Nasza drużyna chce skutecznie powalczyć z wiceliderem z Sulejówka. Dobrej myśli jest przede wszystkim dyrektor sportowy KS, Kamil Witkowski. A jak ocenia on Victorię? - Drużyna ta jest bardzo dobra technicznie. W jej składzie jest dużo indywidualności - mówi nam Witkowski. Pewne jest, że przed meczem faworytowi sobotniej konfrontacji nie należy dopisywać punktów. - Przed pojedynkiem wynik jest 0:0 - ocenia Witkowski.

Ostatnio Victoria zremisowała na wyjeździe z Orłem Wierzbica. Zatem już teraz widać, że konfrontacje są nieprzewidywalne. Czy podopiecznym Kupca uda się zaskoczyć ekipę z Sulejówka? KS jest silny i doskonale wie, co chce osiągnąć w sobotę. A, czy to, że nasza drużyna zagra na wyjeździe ma jakieś znaczenie? - Na pewno nie jedziemy się poddać. Zamierzamy walczyć - zapowiada Kamil Witkowski. Pewne jest, że KS potrzebuje punktów. Jest dobrej myśli i z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

Początek meczu o godzinie 17.00.

Marcin Kaźmierski

Fot: www.archiwum.sulejowek.pl

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Typer Prezes napisał
    Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! http://bet350.blogspot.com/

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości